Pisz-point
tenis w Piszu...

Tenis- Just fun!

Tenis to sport dla wszystkich
Bez względu na płeć, wiek, poziom sprawności fizycznej.  Zapraszamy wszystkich chętnych na korty: trenować, rywalizować lub po prostu odbijać- wszystko dla czystej przyjemności.

Treningi dla Pań...
Aktualnie prowadzimy zajęcia grupowe dla kobiet w kilku grupach o różnym stopniu zaawansowania. Dodatkowe treningi dla wszystkich chętnych Pań odbywają się w poniedziałki o 18.30.
Przygotowujemy się do wprowadzenia programu imprez tenisowych dla naszych zawodniczek na wzór rozgrywek męskich.
Wszystkie chętne Panie, które chciały by spróbować swoich sił w tenisie zapraszamy do kontaktu lub bezpośrednio na korty.

... i coś dla Panów
Sekcja rozgrywek mężczyzn w naszym klubie to średnio kilka turniejów w ciągu roku oraz sezonowe rozgrywki ligowe. Aktualnie rywalizujemy w zimowej edycji ligi w formule Challenge (kliknij).
Poziom rozgrywek jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu nowi zawodnicy mogą szybko do otwartej rywalizacji w grze na punkty.
Dla ambitnych przyszłych tenisistów proponujemy treningi indywidualne, dzięki którym w szybkim tempie rozwiną podstawy odpowiedniej techniki tenisowych uderzeń.

Dla wszystkich...

Bez względu na preferencje co do samej gry i trenowania, zachęcamy wszystkich do uprawiania pięknej dyscypliny sportu jaką jest Tenis. Jeszcze nigdy w naszym mieście warunki do gry nie był tak dobre.
Mamy nadzieję, że Tenis wciąż będzie się dynamicznie rozwijał, a Nas tenisistów będzie coraz więcej !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Grafik treningów