Pisz-point
tenis w Piszu...

ADT Junior Cup vol I . Kolejny bardzo udany turniej na kortach w Jabłoni

15-16 czerwca odbyła się pierwsza z 3 planowanych edycji Turnieju ADT Junior Cup 2019. Młodzi zawodnicy przez dwa dni rywalizowali w sumie w 6 kategoriach. Impreza zgromadziła aż 38 młodych tenisistów i tenisistek m.in. Z Olsztyna, Mrągowa, Elbląga, Braniewa, Olecka, Suwałk, Łomży no i oczywiście z Pisza.

Bank WMBS Pisz-Open 2019 . Turniej jakiego jeszcze nie było!

27-28 kwietnia nasz Klub miał zaszczyt gościć wielu znakomitych tenisistów nie tylko z regionu, ale także z całej Polski na III Oficjalnych Mistrzostwach Pisza w Tenisie- WMBS

42 młodych tenisistów na VI edycji Piskiej Talentiady Tenisowej.

W ubiegłą sobotę (30.03) odbyła się VI edycja Piskiej Talentiady Tenisowej. Tegoroczne zmagania zgromadziły rekordową frekwencję. W szranki stanęło 42 młodych tenisistów i tenisistek z Pisza, Zambrowa, Mrągowa i Łomży. Była walka, emocję, łzy- głównie szczęścia :) i mnóstwo dobrej zabawy!

Next Gen na zakończenie tenisowej zimy

Od kilku sezonów mamy tą bezcenną możliwość rywalizowania na kortach zarówno latem i zimą. Grzechem byłoby nie korzystać z takiej możliwości , także i tej zimy tenisiści solidnie trenowali pod dwoma Jabłoniowymi halami mimo mrozów, śniegów i zawiei.

Kalendarz Turniejowy Klubu Tenisowego Pisz-Point sezon 2019

Przedstawiamy Kalendarz Turniejowy na sezon 2019. Zapraszamy do uczestnictwa.

Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieciaki w wieku 5-14 lat do rozpoczęcia swojej przygody z Tenisem. Pierwszy trening organizacyjny zupełnie za darmo już w poniedziałek 10 wrzesnia na klubowych kortach tenisowych w Piszu przy drodze na plażę. Startujemy o 17. Zapewniamy całość niezbędnego sprzętu. Prosimy o kontakt z trenerami pod numerem telefonu : 511164798 lub 516708310 .

Zapraszamy na Xpressa

Klub Tenisowy Pisz-Point zaprasza wszystkich chętnych na

Tennis Xpress – 9 godzinny kurs nauki gry w Tenisa

Poznaj podstawy gry Tenisa i ciesz się grą już na pierwszym treningu!

W ciągu 6 półtoragodzinnych treningów poznasz podstawowe tajniki gry w tenisa

WIELKIE OTWARCIE KORTÓW !!!

Zapraszamy na oficjalne otwarcie Kortów Tenisowych, połączone z Rodzinnym Piknikiem Sportowym. W trakcie imprezy będzie można spróbować swoich sił na kortach, a także wziąć udział w konkurencjach i wygrać atrakcyjne nagrody, więc zapraszamy do zabawy szczególnie najmłodszych. Nasi trenerzy będą prowadzić przykładowe treningi, będziemy zbierali również zapisy do nowych grup tenisowych.

Tenisowy Sezon Zimowy 2018 za nami.

Tenisowy Sezon Zimowy 2018 za nami.

TURNIEJ KOBIET VOL VI

Już 3 rok z rzędu w miesiącu marcu Panie spotykają się, by rozpocząć sezon turniejowy na krytych kortach Jabłoń Lake Resort. 18 marca 2018 roku do turnieju przystąpiło 6 zawodniczek z Pisza i Giżycka. W ten mroźny poranek rywalizacje zaplanowano systemem „każdy z każdym” do jednego wygranego seta.

Challenge Pisz-Point vol. III - Zimowa Liga Tenis 2017/18

Trwa kolejna odsłona zimowych rozgrywek tenisowych na krytych kortach Hotelu Jabłon Lake Resort. Tym razem gramy klasyczny Challenge . Jest to często spotykana forma rywqlizacji tenisowej.

Zakończenie po raz czwarty! Dobiegła końca kolejna edycja Piskiej Ligi Tenisa

W miniony weekend (16-17 września) na kortach w Jabłoni dobiegły końca rozgrywki IV edycji Piskiej Ligi Tenisa 2017. Podobnie jak w ubiegłym roku członkowie Klubu Tenisowego Pisz-Point postanowili uczcić koniec ligi i sezonu Turniejem sprawdzającym formę graczy z Pisza i okolic. Tradycyjnie rozgrywki podzielone zostały na 3 kategorie ( Juniorzy, Kobiety i Mężczyźni), w których udział wzięło w sumie ponad 30-u tenisistów.

Zakończenie zimy na kortach... i nie tylko ;)

Co prawda trochę wody opłynęło od ostatnich kortowych batalii, ale jak najbardziej polecamy relację z zakończenia sezonu halowego przygotowaną przez kolegę Kamila z Gazety Piskiej.
Dla przypomnienia sezon zakończyliśmy:
- Wiosennym Turniejem Kobiet
- IV Piską Talentiadą