Pisz-point
tenis w Piszu...

ADT Junior Cup III – ostatni turniej cyklu na pożeganie lata.

Niespełna 50-cioro tenisistów i tenisistek brało udział w ostatnim z cyklu 3 turnieji dla dzieci i młodzieży ADT Junior Cup. Świetna frekwencja w dniach 14-15 września mogła oznaczać tylko jedno- dużo tenisa i dużo dobrej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z relacją :)

Po sukcesach poprzednich edycji turniejów ADT Junior Cup organizowanych przez Klub Tenisowy Pisz-Point można było spodziewać się kolejnej "fali" tenisistów i tenisistek na kończącym cykl turnieju we wrześniu. Frekwencja pewnie była by jeszcze lepsza gdyby nie sezon chorobowy, jednak ostateczna liczba 46 dzielnych młodych tenisistów to wielki sukces, obowiązek a zarazem hołd składany naszej pracy przez młodych zawodników z regionu i nie tylko. Tym razem gościliśmy tenisowych przyjaciół z Augustowa, Łomży, Mrągowa, Olsztyna, Warszawy oraz Szczytna. Jak zwykle rozgrywaliśmy całe spektrum tenisowych kategorii czyli czerwone, pomarańczowe, zielone żółtą (do 16 lat) oraz tradycyjnie oficjalną kategorię PZT U-12 chłopców. Pierwszego dnia rywalizowali starsi czyli WTK (PZT), kategoria zielona oraz kategorie żółte. Dnia drugiego ponownie chłopcy z roczników 2007 i młodsi (U-12), kategorie czerwone i pomarańczowe. Zdecydowaliśmy, że tym razem chłopcy i dziewczęta w swoich kategoriach będą występować oddzielnie, chociaż w niektórych kategoriach dziewczyny chętnie podjęły się rywalizacji z chłopcami co nie wyszło im najgorzej :)

Poniżej przedstawiamy miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:

Czerwona

Dziewczynki

Zosia Zabiłowicz (Pisz)

Alicja Pietruszka (Pisz)

Agata Borzymowska (Pisz)

Chłopcy

1 . Jerzy Chełstowski (Łomża)

Makary Bronikowski (Pisz)

Pomarańczowa

Dziewczynki

Amelia Daszewska (Olsztyn)

Marcelina Bazydło (Pisz)

Amelia Marcinek (Olsztyn)

Chłopcy

Kacper Gierach ( Szczytno)

Oliwier Zejer (Olsztyn)

Jerzy Chełstowski (Łomża)

Zielona

Dziewczyny

Julia Polkowska (Pisz)

Blanka Jasionek (Łomża)

Justyna Szutowska (Pisz)

Chłopcy

Tomasz Pszczoła (Augustów)

Oliwier Jasionek (Łomża)

Szymon Mandziuk (Łomża)

Żółta U-16

Dziewczyny

Joanna Konończuk (Pisz)

Katarzyna Matejeska (Olsztyn)

Laura Andrzejczyk (Pisz)

Mieszana

Joanna Konończuk (Pisz) !!!

Jakub Żyliński (Augustów)

Antoni Koćmierowski (Warszawa)

WTK U-12 Chłopcy

Singiel

Maksymilian Kwiatkowski (Warszawa)

Tomasz Płocharczyk (Mrągowo)

Tymoteusz Wszołek (Pisz)

Debel

Maksymilian Kwiatkowski /Tomasz Płocharczyk

Tymoteusz Wszołek/Antoni Łukaszewicz

Jakub Stefanowicz/Dominik Zejer

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Podwójne gratulacje i słowa uznania dla zwycięzców. Bardzo, bardzo cieszymy się z występu podopiecznych naszego Klubu, którzy w tym turnieju 12 razy stawali na podium!!! Zosia, Alicja, Agatka, Makary, Marcela, Julia, Justyna, Asia, Laura, Tymek, Antoni – WIELKIE WIELKIE BRAWA !!! Bardzo dziękujemy również pozostałym młodym tenisistom reprezentującym nasz Klub w tym turnieju. Gabrysia, Staś, Olgierd, Fabian, Mateusz, Tomasz, Maciej- chociaż tym razem troszkę zabrakło, dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości na podium znalazło się miejsce również dla Was ;)

Tym turniejem zakończyliśmy piękny cykl imprez dla dzieci i młodzieży. Wspaniale było móc dla Was organizować te imprezy, wszystkie te pozytywnie opinie i dobre słowa płynące od Was, Nasi drodzy goście, dają nam dodatkową energię do kontynuowania działań w kierunku, który obraliśmy. Serdeczne podziękowania dla wszystkich dzięki którym nasze imprezy mogły się odbyć. Dziękujemy naszym klubowiczom: Państwu Łukaszewiczom, Wszołek, Polkowskim za pomoc w organizacji, dziękujemy Paniom Beacie, Magdzie, Grażynie, Mai za pyszne wypieki. Dziękujemy sędziom: Ryszardowi, Szymonowi, Pawłowi, Andrzejowi, Danielowi, Adamowi, Ani, Mariuszowi. Specjalne podziękowania dla Beaty za "ogarnianie" turniejów ;). Fotografom: Łukaszowi i Beacie oraz Gazecie Piskiej. Dziękujemy naszemu niezawodnemu jak zawsze Warmińsko-Mazurskiemu Bankowi Spółdzielczemu za wsparcie inicjatywy, Nadleśnictwu Pisz i innym wspierającym firmom. Dziękujemy gospodarzowi turniejów Hotelowi Jabłoń Lake Resort. A przede wszystkim dziękujemy patronowi naszego cyklu Grupie ADT, dzięki której w główniej mierze mogliśmy przeżywać te wspaniałe emocje i piękne chwile. Dzięki Artur!!! Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Wszystkich naszych gości. Jeśli Wy będziecie, to My będziemy z Wami.

Tym sposobem zamykamy Cykl turniejów dla Dzieci i młodzieży ADT Junior Cup w sezonie 2019.

Było fajnie, naprawdę....

Pozdrawiamy Serdecznie i do zobaczenia na kolejnych imprezach

Załoga KT PISZ-POINT